Слухати

ЄС може виділити Україні додатково 50 мільйонів євро для відновлення Донбасу

03 червня 2017 - 10:00
Про це заявив комісар Європейського союзу Йоханнес Ган під час візиту на Схід України
ЄС може виділити Україні додатково 50 мільйонів євро для відновлення Донбасу / Новини на Громадському радіо

Українська делегація разом з представниками ЄС 2 травня відвідали Широкіне та Маріуполь на Донеччині. Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України. 

«Ми високо цінуємо допомогу Євросоюзу у питаннях відновлення пошкоджених інфраструктурних об’єктів на Донбасі», – зазначила перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко 

За словами віце-прем’єр-міністра України Генадія Зубка,  за підтримки ЄС наразі реалізовуються проекти у теплопостачанні, водопостачанні та водовідведенні, енергоефективності будівель, зовнішньому освітленні населених пунктів, поводженні з побутовими відходами, транспортній інфраструктурі та будівництві житла.

«Сьогодні за рахунок ЄІБ вже починають реалізовуватися 69 проектів по 5 областях: Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська і Запорізька», – зазначив Геннадій Зубко.

Повідомляється, що комісар ЄС Йоханнес Ган позитивно відзначив відновлення об’єктів міської інфраструктури у Маріуполі. Він також повідомив, що на сьогоднішній день у ЄС розглядається питання про виділення Україні додатково 50 млн. євро для реалізації гуманітарних проектів та відновлення міської інфраструктури.

За словами голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, загалом у області є 8 населених пунктів, які зруйновані настільки, що не підлягають відновленню. Серед них – село Широкіно. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+