Слухати

Бойові гуси в АТО: як військові опікуються крилатими(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Бойові гуси в АТО: як військові опікуються крилатими(ВІДЕО)

04 червня 2017 - 12:13
Військовий розповідає про крилатих друзів своїх побратимів на передовій

Після обстрілу з двох гусей у військових залишилась тільки одна. «Гусака вбило, а гуску поранило.Так вона вижила і залишилась одна. Вона трошки контужена, постійно бігає та кричить», — повідомив на відео Військового телебачення військовослужбовець Дмитро.

Він розповідає, що хлопцям стало жаль гуску, тому вони вирішили купити їй гусака. «Він у нас тепер бойовий побратим. Бігає тут, лащиться до нас, хоче щоб його гладили, любить по кишеням лазити. Ми його назвали Федя», — зазначив військовий.

Також розповідає, що під час обстрілу гуси навчились ховатись.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+