Слухати

Бойовики збирають «досьє» на екс-військових та цивільних для можливої мобілізації — розвідка

04 червня 2017 - 13:41
На окупованих територіях Донбасу військовими комендатурами під приводом можливого введення військового стану здійснюється збір особистих даних колишніх військовослужбовців та цивільного населення
 Бойовики збирають «досьє» на екс-військових та цивільних для можливої мобілізації — розвідка / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України на своїй сторінці у Facebook.

Розвідка повідомляє, що у з’єднаннях і частинах «російських окупаційних військ» військовослужбовці продовжують подавати рапорти на дострокове розірвання контрактів внаслідок невдоволення низьким рівнем грошового забезпечення та зневажливим ставленням до них кадровими військовослужбовцями ЗС РФ.

Також повідомляється, що військові самовільно залишають місця несення служби у випадках, якщо подані рапорти не розглядаються.

«У зв’язку з неукомплектованістю частин командуванням проводяться додадкові мобілізаційні заходи. Так, військовими комендатурами під приводом можливого введення військового стану здійснюється збір особистих даних колишніх військовослужбовців та цивільного населення», — повідомляють у відомстві.

За даними української розвідки, на окупованих територіях Донецької та Луганської областей продовжує зростати кількість правопорушень, скоєних бойовиками щодо місцевих жителів.

bezymyannyy_8.png

розвідка // ГУР
розвідка
ГУР

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+