Слухати

Чи проводив «референдум» мер Стаханова? В мережі оприлюднили документ / Новини на Громадському радіо

Чи проводив «референдум» мер Стаханова? В мережі оприлюднили документ

04 червня 2017 - 15:40
Блогер та журналіст Денис Казанський оприлюднив нібито рішення сесії Стахановської міської ради від 7 травня 2014 року за іменем Юрія Борисова, який на той момент був міським головою

В оприлюдненому нібито документі йдеться про те, що міською радою було прийнято рішення взяти до уваги інформацію щодо ініціативи жителів провести «референдум» відносно статусу Луганської області. 

Керівникам підприємств і організацій було рекомендовано сприяти представникам ініціативної групи у проведенні «референдуму».

Блогер не пояснює джерело документу. Сайт Стахановської міської ради, де до початку бойових дій публікувались в тому числі і рішення сесії наразі не працює. Тож таким чином не можна перевірити, чи публікувався такий документ офіційно.

Примітно, що в оприлюдненому документі вказане прізвище і ім’я міського голови, але не видно його підпису.

Нагадаємо, 2 червня Кремінський районний суд Луганської області виправдав Юрія Борисова, який до 2014 року очолював Стахановську міську раду. Його підозрювали у сепаратизмі та організації «ЛНР».

Сам Борисов раніше на суді говорив, що його справа побудована на роликах в Youtube, сам він ніякого «референдуму» в Стаханові не організовував, а в Луганськ на з’їзд мерів міст, який організовували тодішній керівник так званої «ЛНР» Валерій Болотов та тодішній депутат від партії регіонів Олег Царьов 6 травня 2014, Борісова привезли автоматники.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+