Слухати

Мер Сочі під час свята жбурнув під ноги подарунки для дітей (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Мер Сочі під час свята жбурнув під ноги подарунки для дітей (ВІДЕО)

04 червня 2017 - 17:51
Жителі міста обурені манерами мера міста Сочі під час святкування Міжнародного дня захисту дітей

У соціальних мережах активно поширюється відео, на якому мер міста Сочі Анатоій Пахомов жбурляє пакунок з подарунками для дітей на землю.

«Хочу подарувати подарунок, печиво і все інше. Кому?», — сказав Пахомов, після чого кинув пакет з подарунками собі під ноги.

Присутні на святі діти кинулися розбирати гостинці.

У коментарях до відео жителі міста висловлюють своє обурення вчинком мера і рекомендують адміністрації міста-курорту таким же чином видавати Пахомову зарплату.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+