Слухати

Мусульмани з усього світу засуджують дії терористів в Лондоні / Новини на Громадському радіо

Мусульмани з усього світу засуджують дії терористів в Лондоні

04 червня 2017 - 18:33
Генеральний секретар Мусульманської ради Британії також засудив нічний теракт і назвав його «образою ісламу»

Мусульмани з усього світу співчувають жителям Британії і категорично засуджують дії терористів під час суботнього теракту в Лондоні, пише TheNewArab.

«Ці терористи кажуть, що вони здійснюють ці варварські дії заради Ісламу. Але чиїм правилам вони слідують? Точно не ісламу», — стверджує журналістка Нарджесс Мобалегі, що супроводжує свій твіт зображенням, у якому описані правила, яких повинні дотримуватися «воїни Мухаммада» під час війни. На зображенні вказана заборона на вбивство жінок, дітей, хворих, людей похилого віку, а також тих, хто здається та тих, хто тікає.

«Ні, це не для Аллаха. Це не іслам. Ці терористи не є мусульманами, вони просто вбивці», — зауважує інший користувач.

«Іслам не заохочує навіть сперечатися під час посту в Рамадан. Я не знаю, до якої релігії ті терористи підписалися», — вважає Аднан Махмуд.

Тим часом, генеральний секретар Мусульманської ради Великобританії вважає, що теракт ображає іслам в цілому.

«Я обурений терористичними атаками на Лондонському мосту і ринку Боро в моєму рідному місті. Ці акти насильства були дійсно шокуючими, і я засуджую їх найрішучішим чином. Мусульмани всюди обурені і відчувають відразу до цих боягузів, які ще раз знищили життя наших побратимів-англійців», — сказав Харун Хан.

Він також зазначив, що страшна подія сталася під час місяцю Рамадан, коли багато мусульман молилися, що особливо вказує на то, що терористи «не поважають ні життя, ні віру».

Нагадаємо, вчора в центрі Лондона стався теракт. Фургон з’їхав з дороги на тротуар на Лондонському мосту та збив пішоходів.

Після наїзду машина продовжила рух до району Боро-маркет. Там підозрювані вийшли з машини і почали нападати на перехожих з ножами з криками «Це для Аллаха». Озброєні поліцейські знищили 3 нападників у районі Боро-маркет протягом 9 хвилин після отримання виклику.

Внаслідок терактів загинуло 6 людей та щонайменше 48 постраждали.

«Ми впевнені в тому, що вони були радикальними ісламістськими терористами. І нам потрібно більше дізнатися, звідки саме ця радикалізація», — заявила Міністр внутрішніх справ Великобританії Ембер Радд.
…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+