Слухати

На трасі Харків-Київ добровольці медичного шпиталю гасили палаючу фуру, ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

На трасі Харків-Київ добровольці медичного шпиталю гасили палаючу фуру, ВІДЕО

04 червня 2017 - 16:30
У машини розірвало колесо. Завантажена машина ще з кілометр гальмувала, після чого спалахнули шини

Про подію повідомив журналіст та ведучий Громадського радіо Дмитро Тузов, який став очевидцем події.

Разом з добровольцями Першого добровольчого медичного шпиталю ім. Пирогова він повертався із зони АТО.

«На трасі Харків-Київ у фури, яка рухалась попереду, розірвало колесо. Завантажена машина ще з кілометр гальмувала, після чого спалахнули її шини. Довелось допомагати гасити полум’я, інакше було б велике вогнище, яке помітили б, мабуть, й з Полтави. В процесі гасіння навіть стався такий собі мікровибух», — пише Дмитро Тузов.

Журналіст відзначає, що не всі водії намагались допомогти колегам:

«Хтось зупинявся й тягнув вогнегасники, або й просто пляшки з водою, а хтось, трохи пригальмувавши й продовжуючи слухати музичку, із абсолютно спокійним обличчям (мене це не стосується, це не моя пожежа (війна), об’їжджали аварійну фуру та їхали собі далі у власних справах. Хоча, якщо не помиляюсь, у нас діє закон про обов’язок надавати допомогу під час дорожньо-транспортної пригоди». 

За словами Дмитра Тузова, у багатьох водіїв не виявилось вогнегасників.

«Або вони просто вирішили не розряджати їх й не витрачати час на таку дрібницю, як палаючі шини автопоїзда», — припустив журналіст.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+