Слухати

Українське підприємство поновило виробництво ракет-носіїв

04 червня 2017 - 16:07
Державне підприємство «Південмаш» уклало контракт із компанією S7 Sea Launch Limited на виробництво і поставку ракет-носіїв серії Зеніт

Контракт передбачає виготовлення 12-ти ракет-носіїв для використання в програмах Морський старт і Наземний старт для досліджень і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних космічних проектів.

Про це повідомляє прес-служба заводу.

Зараз у виробництві перебувають 2 ракети модифікацій Зеніт-3SL і Зеніт-3SLБ.

Загалом портфель замовлень Південмашу на найближчі роки перевищує (в перерахунку) 350 млн доларів. Серед основних замовників – компанії США, Італії, Індії, Кореї та інші.

Як відомо, у листопаді 2016 року Верховна Рада в цілому прийняла закон, яким списала заборгованість «Південмашу».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+