Слухати

В прокуратурі розповіли, за яких умов відпустять Насірова до США

04 червня 2017 - 19:39 1687
Керівник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що Роман Насиров поїде на лікування за кордон, якщо буде прийнято відповідне рішення суда

«Якщо суд прийме рішення не відпускати, то його не відпустять. Але якщо буде рішення відпускати, і це рішення вступить в законну силу, то, звичайно, рішення суду треба виконувати», — сказав Холодницький.

За його словами, також необхідна оцінка медиків про необхідність лікування Насирова саме за кордоном.

На його думку, необхідно враховувати всі ризики, в тому числі і втечі, враховуючи інформацію про наявність у Насирова британського паспорта.

Нагадаємо, 2 березня на території лікарні «Феофанія» Романа Насірова затримали детективи НАБУ та повідомили йому про підозру у зловживанні владою та службовим становищем. 

Згодом в НАБУ заявили, що відмовили Насірову у виїзді «на лікування» до США. Деякі правозахисники вважають, що Насірова не потрібно було «закривати в СІЗО».

Згодом НАБУ відкрило кримінальне провадження проти судді Насірова через те, що вона самоусунулася від виконання своїх обов’язків і розпустила склад суду. Це, в результаті, заблокувало процес обрання запобіжного заходу для Насірова.

Пізніше дружина Романа Насірова внесла за нього заставу у розмірі 100 млн грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+