Слухати

В прокуратурі розповіли, за яких умов відпустять Насірова до США

04 червня 2017 - 19:39
Керівник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що Роман Насиров поїде на лікування за кордон, якщо буде прийнято відповідне рішення суда
В прокуратурі розповіли, за яких умов відпустять Насірова до США / Новини на Громадському радіо

«Якщо суд прийме рішення не відпускати, то його не відпустять. Але якщо буде рішення відпускати, і це рішення вступить в законну силу, то, звичайно, рішення суду треба виконувати», — сказав Холодницький.

За його словами, також необхідна оцінка медиків про необхідність лікування Насирова саме за кордоном.

На його думку, необхідно враховувати всі ризики, в тому числі і втечі, враховуючи інформацію про наявність у Насирова британського паспорта.

Нагадаємо, 2 березня на території лікарні «Феофанія» Романа Насірова затримали детективи НАБУ та повідомили йому про підозру у зловживанні владою та службовим становищем. 

Згодом в НАБУ заявили, що відмовили Насірову у виїзді «на лікування» до США. Деякі правозахисники вважають, що Насірова не потрібно було «закривати в СІЗО».

Згодом НАБУ відкрило кримінальне провадження проти судді Насірова через те, що вона самоусунулася від виконання своїх обов’язків і розпустила склад суду. Це, в результаті, заблокувало процес обрання запобіжного заходу для Насірова.

Пізніше дружина Романа Насірова внесла за нього заставу у розмірі 100 млн грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+