Слухати

Членство України в НАТО потрібно закріпити на законодавчому рівні — Парубій

05 червня 2017 - 14:18 331
У Верховній Раді України вже зареєстровано Законопроект 6470 про «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики»

Голова Верховної Ради Андрій Парубій виступив з ініціативою закріпити на законодавчому рівні положення про те, що членство України в НАТО є пріоритетом державної зовнішньої політики. Про це йдется у повідомлені на сайті Верховної ради.

Голова Парламенту заявив, що у Верховній Раді України  вже зареєстровано Законопроект 6470, яким пропонується внести зміни до Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» і до Закону України «Про основи національної безпеки України».

«Нагадаю, що цього року Україна відзначає 20-ліття Хартії про особливе партнерство з НАТО. Ухвалення такого Закону — це важливий знак для наших союзників! Я звернувся до фракцій з тим, щоб ухвалити цей Закон найближчим часом»,- повідомив Андрій Парубій. 

Також він подякував усім народним депутатам, які долучилися до створення цього проекту Закону.

«НАТО — це єдина сила у світі,здатна зупинити агресивну путінську Росію. Україна стане членом НАТО!» - підсумував Андрій Парубій. 

Як повідомляло Громадське Радіо, сьогодні на кордонах України почались потужні навчання НАТО.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+