Слухати

Членство України в НАТО потрібно закріпити на законодавчому рівні — Парубій

05 червня 2017 - 14:18
У Верховній Раді України вже зареєстровано Законопроект 6470 про «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики»
Членство України в НАТО потрібно закріпити на законодавчому рівні — Парубій  / Новини на Громадському радіо

Голова Верховної Ради Андрій Парубій виступив з ініціативою закріпити на законодавчому рівні положення про те, що членство України в НАТО є пріоритетом державної зовнішньої політики. Про це йдется у повідомлені на сайті Верховної ради.

Голова Парламенту заявив, що у Верховній Раді України  вже зареєстровано Законопроект 6470, яким пропонується внести зміни до Закону України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» і до Закону України «Про основи національної безпеки України».

«Нагадаю, що цього року Україна відзначає 20-ліття Хартії про особливе партнерство з НАТО. Ухвалення такого Закону — це важливий знак для наших союзників! Я звернувся до фракцій з тим, щоб ухвалити цей Закон найближчим часом»,- повідомив Андрій Парубій. 

Також він подякував усім народним депутатам, які долучилися до створення цього проекту Закону.

«НАТО — це єдина сила у світі,здатна зупинити агресивну путінську Росію. Україна стане членом НАТО!» - підсумував Андрій Парубій. 

Як повідомляло Громадське Радіо, сьогодні на кордонах України почались потужні навчання НАТО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+