Слухати

Ім’я Павла Шеремета внесли у Меморіал у Вашингтоні / Новини на Громадському радіо

Ім'я Павла Шеремета внесли у Меморіал у Вашингтоні

05 червня 2017 - 19:11
Павло Шеремет потрапив до списку із 13 журналістів, які загинули через свою діяльність. Разом із ним у списку журналісти із Афганістану, Сирії, Іраку, Лівії, Сомалі, Мексики, Бразилії та Індії

Ім’я Павла Шеремета внесли у Меморіал журналістів, що знаходиться у Музеї новин «Newseum» у Вашингтоні. Про це повідомили на сайті Newseum
Павла Шеремета представили, як «журналіста Української правди» і «Радіо Вести».
Також у меморіалі є імена та прізвища ще 13 представників ЗМІ, які загинули минулого року: один з них загинув в Афганістані, четверо - у  Сирії, двоє в Іраку, а також в Лівії, Сомалі, Бразилії, Мексиці та Індії.

«Ці журналісти зіткнулися з безпрецедентною небезпекою, оскільки вони прагнули повідомляти новини, часто у країнах, де свобода преси знаходиться під загрозою або неіснує зовсім» , — сказав Джин Полісінскі, головний операційний директор Інституту Newseum.

«Журналісти, що відображаються на цьому меморіалі склали життя в зусиллях, щоб служити суспільству, багато хто з них продовжують працювати післянападів або смертельних погроз».

711fc53-press.jpg

Список журналістів // Фото: newseum.org
Список журналістів
Фото: newseum.org

Станом на 5 червня до Меморіалу Newseum внесено 2305 представників ЗМІ з усього світу.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що у 2016 році при виконанні обов’язків у світі загинули 93 журналісти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+