Слухати

Іспанка 28 років прикидалася сліпою, щоб уникати небажаного спілкування

05 червня 2017 - 22:22
Родина підозрювала, що сліпота не справжня, втім продовжувала вірити протягом всього цього часу

57-річна Кармен Хіменес з Мадрида майже три десятка років прикидалася сліпою. За словами жінки, вона розповідала всім, що осліпла через серйозне пошкодження очей. Про це повідомив сайт Hay Noticia.

Насправді жінка все бачила. Вона пояснила, що вирішила прикидатися сліпою, адже втомилася від усіх, у тому числі і від своєї родини. Кармен зазначила, що не хотіла навіть з кимось вітатися.

«Я втомилася від випадкових зустрічей із знайомими та родичами. Від вітань та розмов, які затягуються. Я ніколи не любила багато розмовляти, а «сліпота» відмінно допомогла мені відхреститися від цього обов’язку, — сказала Кармен. 

Після того, як Кармен зізналася своїм родичам про таємницю, вони повідомили, що вже давно підозрювали що в історії зі сліпотою не все виглядає справжнім. Зокрема, чоловік зазначив, що вона завжди сама вдало робила собі макіяж.

Окрім можливості не вітатися із знайомими та рідними»сліпота» дозволила жінці протягом багатьох років отримувати фінансову допомогу від уряду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+