Слухати

Литва починає будувати паркан на кордоні з Росією / Новини на Громадському радіо

Литва починає будувати паркан на кордоні з Росією

05 червня 2017 - 12:24
На кордоні Литви з Росією в понеділок розпочинається будівництво захисної огорожі, яку буде зведено на ділянці довжиною 44,6 кілометра

Про це повідомляє Delfi з посиланням на Службу охорони державного кордону Литви.

На відрізках уздовж держкордону з Калінінградською областю буде побудований металевий сегментний паркан приблизно двометрової висоти з додатковим обладнанням.

«Він буде зведений на ділянках від точки тристороннього перетину державних кордонів Литви, Польщі та Росії в районі озера Віштинець і відрізками буде продовжений в Шакяйському і Вілкавішкском районах до Німану», — йдеться у повідомлені.

Нова захисна огорожа буде зводитися в тій місцевості, де державний кордон Литви з Росією проходить по суші. Вартість робіт — 1 млн. 335 тис. Євро. Ці гроші виділені з бюджету Литви.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+