Слухати

На кордонах України почались потужні навчання НАТО / Новини на Громадському радіо

На кордонах України почались потужні навчання НАТО

05 червня 2017 - 14:00
1500 осіб будуть імітувати реальні бойові дії на території балтійських країн і Польщі

У понеділок, 5 чарвня, на центральному полігоні Сил оборони Естонії починаються великі міжнародні маневри «Saber Strike», в яких візьмуть участь військовослужбовці з Естонії, Латвії, Польщі, Великобританії, Франції, США та Фінляндії — в цілому 1500 осіб, повідомляє Delfi.

Ці щорічні  навчання проводяться на території балтійських країн і Польщі. 

В Естонії в навчаннях «Saber Strike» візьме участь розвідувальний батальйон Сил оборони, а також військовослужбовці Великобританії, США, Франції та Фінляндії. При цьому вогневу підтримку їм нададуть штурмові вертольоти ВПС США. У другій фазі навчань підрозділи будуть поділені таким чином, що одна частина буде виконувати завдання з оборони і стримування противника, інша — відпрацьовувати тактику нападу. У складі тактичних груп НАТО з Великобританії і Франції в навчаннях «Saber Strike» візьмуть участь також інженерний взвод Сил оборони Фінляндії і штурмові вертольоти ВПС США AH-64 або «Apache», а також UH-64 або » Black Hawk «і наводчики вогню для авіації.

На навчаннях «Saber Strike», що проходять в цей же час в Латвії, йде відпрацювання прийому сил союзників і їх попереднього розміщення. На кордоні Литви і Польщі проводяться навчання з нанесення повітряних ударів і форсування річок.

Масштабні штабні навчання НАТО Saber Strike починаються і в польському місті Щецин на базі багатонаціонального корпусу командування «Північно-Схід».

Провідною державою в проведенні маневрів у цьому році є Латвія, де розміщений і головний штаб навчань. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+