Слухати

NASA опублікувало фотографії дивних ям на Марсі (ФОТО)

05 червня 2017 - 20:26
Кратер міг утворитися у результаті удару чи розлому поверхні

Зонд NASA Mars Reconnaissance Orbiter передав фотографії з Марса. На яких видно велику кількість неглибоких ям в двоокисі вуглецю. Про це йдеться у повідомленні NASA.

pia21 636.jpg

Фото: Марс // Фото: nasa.gov
Фото: Марс
Фото: nasa.gov

Також, на поверхні планети  зафіскували глибокий кратер, який міг утворитися в результаті удару чи розлому поверхні. Дістати чітки знімки вдалося через те, що наразі Сонце стоїть низько над рівнем горизонту.

Раніше NASA опублікували фото космічної бурі поблизу Сатурну (ФОТО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+