Слухати

Прощання з Любомиром Гузаром: відео з квадрокоптера / Новини на Громадському радіо

Прощання з Любомиром Гузаром: відео з квадрокоптера

05 червня 2017 - 13:58
Сьогодні, 5 червня, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбувається прощання з колишнім главою УГКЦ Любомиром Гузаром

Відео оприлюднив «112 канал». 

Тисячі людей у Києві прийшли до Патріаршого Собору Воскресіння Христового, де сьогодні буде похований верховний архієпископ і колишній глава Української греко-католицької церкви Любомир Гузар.

Кардинал Любомир Гузар помер 31 травня на 85-у році життя після важкої недуги. Він очолював УГКЦ у 2005-2011 роках, пізніше передав керування церквою Святославові Шевчуку.

Як раніше повідомляло Громадське Радіо, з 1 по 3 червня прощання з ним проходило у Львові.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+