Слухати

Росія пообіцяла гарантувати тишу на час ремонтних робіт з відновлення водопостачання

05 червня 2017 - 20:37 51
Спільний центр з контролю та координації отримав гарантію від Російської Федерації. Роботи почнуть вже завтра

Росія дала гарантію на достримання режиму тиші на час поки триватимуть ремонтні роботи. Про це повідомило Міністертсво із питань тимчасово окупованих територій у Twitter.

У повідомлені сказано, що ремонтні роботи триватимуть шостого і сьомого червня.До розмінування долучиться ДСНС, працюватиме ОБСЄ.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що в результаті обстрілу Донецька фільтрцвальна станція почала використовувати воду із резерву, у МінТОТі повідомили, що води для мешканців Авдіївки резервуарі вистачить лише на сьогоднішній вечір і ранок вівторка. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+