Слухати

У Львові побудують чотири сміттєпереробних заводи

05 червня 2017 - 15:21
Інвестори пропонують збудувати завод, який зможе переробляти відходи у паливо
У Львові побудують чотири сміттєпереробних заводи / Новини на Громадському радіо

У Львівській області побудують чотири комплекси з переробки та утилізації твердих побутових відходів
Про це повідомили у газеті Верхоної Ради «Голос України».

Переможцями конкурсу на будівництво заводів стали одразу три компанії. Це «Вейст Менеджмент Сістемс», «Глассворк технолоджі» і Інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК». 

Пропозиції інвесторів дають можливість побудувати на території області три сміттєпереробні заводи. Також зазначено, що найбільш прийнятною для регіону стала технологія, яка передбачає термічну переробку відходів і виробництво з них палива. 

Четвертий завод Львівська міськрада планує збудувати неподалік від ТЕЦ-2, що розташована на околиці обласного центру.

Передбачається, що переробні комплекси дозволять повністю вирішити проблему утилізації твердих побутових відходів на Львівщині.

Нагадаємо, раніше «Громадське радіо» повідомляло, що загальна площа сміттєзвалищ в Україні дорівнює площі Данії. Особливо гостро питання утилізації сміття стоїть у Львівській області. Там відбулися масштабні пожежі на сміттєзвалищах. Напередодні, мешканці, що живуть поряд зі сміттєзвалищем у Грибовичах, перекрили трасу та вимагали припинити роботи на ньому

Також раніше у Львові вулицю заблокували сміттям (ФОТО).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+