Слухати

У мережі затопили Нью-Йорк (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У мережі затопили Нью-Йорк (ВІДЕО)

05 червня 2017 - 15:03
У мережі за допомогою комп'ютерної графіки затопили один із найбільших мегаполісів світу

Автори каналу Claire & Max вирішили показати наслідки глобального потепління на прикладі Нью-Йорка. Вони змоделювали, як виглядатиме один із найбільших мегаполісів у світі після потопу, який спровокує танення льодовиків.

Для цього вони зняли порожніі вулиці міста і затопили їх за допомогою компьютерної графіки. 

У відео немає фахівців експертів чи будь-яких новин. Відео супроводжується музикою та іноді уривками з телевізійних та радіоновин, які стосуються глобального потепління.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що від льодовика Ларсена в Антарктиді от-от відколеться крижина завбільшки ⅔ площі Чернівецької області. Цей айсберг увійде в десятку найбільших айсбергів в історії. Науковці по-різному оцінюють це явище: частина пов’язує його із глобальним потеплінням, частина — ні, і масштаб наслідків також передбачають різний.

Також нагадаємо, що США вийшли з Паризької кліматичної угоди. Чому експерти стурбовані цим кроком?

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+