Слухати

У Росії хочуть штрафувати синоптиків за неточний прогноз погоди

05 червня 2017 - 15:37
Російські синоптики поки що цю заяву не коментували
У Росії хочуть штрафувати синоптиків за неточний прогноз погоди / Новини на Громадському радіо

Глава МНС Росії Володимир Пучков запропонував ввести економічну відповідальність за «неточний прогноз погоди». Про це він говорив на селекторній нараді в МНС, передає «Ехо Москви».

Пучков підкреслив, що відповідальність за неточні прогнози повинні нести посадові особи територіальних підрозділів Росгідромету. Російські синоптики поки що заяву пана Пучкова не прокоментували. 

Напередодні «Громадське радіо» публікувало фото і відео урагану у Москві. Внаслідок негоди 16 загиблих і понад 100 постраждалих.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+