Слухати

В Україні вперше людина пройшла по мотузці між двома повітряними кулями (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

В Україні вперше людина пройшла по мотузці між двома повітряними кулями (ФОТО)

05 червня 2017 - 13:14
Новий український рекорд зафіксував Національний реєстр рекордів

 

Вперше в Україні екстремал пройшов по стропі між двома повітряними кулями на висоті 660 метрів.

Про новий український рекорд повідомила керівник Національного реєстру рекордів Лана Ветрова на своїй сторінці у Facebook.

«Зафіксовано безпрецедентний рекорд України. Уперше в Україні на висоті 660 метрів український хайлайнер Станислав Панюта пройшов по стропі між двома повітряними кулями, пілотованими професіоналами найвищого класу Сергієм Скалько та Юрієм Бейдиком. Рекорд встановлено в рамках Фестивалю повітроплавання «Монгольфєрія. Квітуча країна», — написала Ветрова.

18 922 722_10 212 926 900 078 059_8 041 916 856 832 867 250_o.jpg

 Український хайлайнер  пройшов по стропі між двома повітряними кулями // Фото з Fb-сторінки Віктора Шияна
Український хайлайнер пройшов по стропі між двома повітряними кулями
Фото з Fb-сторінки Віктора Шияна

Нагадаємо, фестіваль проходив в Умані.

Сергій Скалько та Юрій Бейдик разом вже мають за плечима 7 рекордів України. Минулий рекорд полягав у піднятті в небо на повітряних кулях найбільшого в Україні рушника площею 750 кв.м. Також пілоти повітроплавного товариства «Монгольф’єр» у своєму списку мають рекорди на висоту (4613 м), дальність (708 км), тривалість (12ч. 38 хв.) польотів та інші.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+