Слухати

Як Київ прощається з архієпископом Любомиром Гузаром (ФОТО, ВИДЕО)

05 червня 2017 - 12:25
До Патріаршого Собору Воскресіння Христового прийшли тисячи вірян
Як Київ прощається з архієпископом Любомиром Гузаром (ФОТО, ВИДЕО) / Новини на Громадському радіо

 

 

У Києві тисячі людей прийшли до Патріаршого Собору Воскресіння Христового, де сьогодні буде похований верховний архієпископ і колишній глава Української греко-католицької церкви Любомир Гузар, передає  УНН.

Об 11 годині  5 червня в соборі розпочалася Скорботна Архієрейська Боже ственна літургія з чином погребіння верховного архієпископа і колишнього глави Української греко-католицької церкви Любомира Гузара.

screenshot-www.unn_.com_.ua-2017-06-05-12-09-33.png

Поховання Любомира Гузара // УНН
Поховання Любомира Гузара
УНН

«До собору приїхали  близько 600 священнослужителів з різних єпархії України та з-за кордону. У молитві братиме участь особистий посланець Святішого Отця Франциска Архиєпископ Кірил Василь, секретар Конгрегації для Східних Церков», — зазначили у церкві.

625a35c469 097db8a6f4a535b7a6cf9fab05d964.jpg

Поховання Любомира Гузара в Патріаршому соборі в Києві  // УНН
Поховання Любомира Гузара в Патріаршому соборі в Києві
УНН

screenshot-www.unn_.com_.ua-2017-06-05-12-11-08.png

Прощання з Любомиром Гузаром // УНН
Прощання з Любомиром Гузаром
УНН

Кардинал Любомир Гузар помер 31 травня на 85-у році життя після важкої недуги. Він очолював УГКЦ у 2005-2011 роках, пізніше передав керування церквою Святославові Шевчуку.

Как повідомляло Громадське Радіо, 1 по 3 червня прощання з ним проходило у Львові, тисячі вірян прийшли попрощатися із колишнім головою УГКЦ Любомиром Гузаром.

Потім тіло покійного привезли до Києва.

Також ми згадували про життя верховного архієпископа греко-католицької церкви Любомира Гузара з Григорієм Селещуком, директором департаменту допомоги постраждалим від конфлікту на сході Міжнародний благодійний фонд Карітас України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+