Слухати

Які передвиборчі обіцянки виконав Кличко? (ІНФОГРАФІКА)

05 червня 2017 - 16:54
Журналісти склали рейтинг виконаний і не виконаних обіцянок чинного мера Києва

Які передвиборчі обіцянки встиг виконати Кличко за три роки на посаді мера Києва. Відповідь на це питання опублікувало видання «Слово і діло». 

Серед найголовніших досягнень мера столиці – аудит фінансово-господарської діяльності органів виконавчої влади, об’єднання посади голови КМДА та мера столиці, а також ремонт і повернення Києву велотрека.

Серед невиконаних обіцянок мера залишилося будівництво метро на Троєщину (цей проект Кличко мав намір реалізувати до 2019 року, але потім сам  відмовився від цієї ідеї), запуск туди ж швидкісного трамваю та пошук коштів на завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Також  меру не вдалося домогтися того, щоби зі столичного бюджету не вилучався податок на доходи фізичних осіб.

Серед обіцянок, які наразі знаходяться у процесі виконання, можна побачити повернення киянам усіх незаконно відібраних земель, покарання усіх винних у розкраданні власності міста, забезпечення паркомісць у столиці, залучення коштів на покращення якості питної води та забезпечення лікарень та полікліннік сучасним обладнанням.

Раніше «Громадське радіо» повідомило, що у КМДА сталась бійка, яку рознімали поліція і Кличко (ФОТО, Відео)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+