Слухати

Авдіївка: бойовики підтвердили режим тиші до 17:00, на місці працюють сапери / Новини на Громадському радіо

Авдіївка: бойовики підтвердили режим тиші до 17:00, на місці працюють сапери

06 червня 2017 - 10:39
Сьогодні бойовики дали згоду на безпечне проведення ремонтних робіт у сірій зоні, де знаходиться Донецька фільтрувальна станція

Станом на 9 годину ситуація у Авдіївці наступна: протилежна сторона підтвердила режим тиші до 17:00. На місці працюють сапери. Вони оглядають територію. Ремонтні бригади стануть до роботи щойно розмінують цю територію. Роботи відбуваються під наглядом ОБСЄ та СЦКК. Про це Громадському радіо повідомила речниця Донецької ВЦА Тетяна Ігнатченко.

«Вчора до 14:00 воду водогоном подавали у центральну частину міста. У Стару Авдіївку розвозили технічну та питну воду. Сьогодні воду розвозитимуть за графіком. Як говорили спеціалісти, день потрібен для того, щоб відновити ЛЕП, а потім ще день, щоби прокачати воду. Протягом цих двох днів воду в Авдіївку будуть підвозити.», — сказала речниця Донецької ВЦА.

Також вона повідомила про те, що в місті наразі розгорнуто штаб. ДСНС та місцеве комунальне підприємство взяли на себе левову частку організаційних робіт. «У місті наразі все спокійно. Люди мають необхідний запас води», — додала Тетяна Ігнатченко.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+