Слухати

Через нову iOS деякі додатки перестануть працювати

06 червня 2017 - 16:21
Є велика ймовірність, що деякі додатки не зможуть перейти на оновлену платформу

В App Store досі залишається близько 200 тисяч 32-бітних додатків, які нова операційна система iOS 11 більше не підтримує. Про це повідомляє видання

Чутки про те, що 32-бітові додатки зникнуть з магазину Apple, лунали ще з виходу iOS 10. Саме тоді коли система почала попереджати користувачів про те, що застарілі програми можуть уповільнювати роботу операційної системи.

Під час запуску на iOS 11 32-бітових додатків користувач отримує відмову.

Дізнатися, які програми можуть зникнути у вересні, можна зайшовши у розділ «Налаштування», «Основні», «Інформація про пристрій», «Програми».

У цій вкладці користувачу доступний перелік несумісних програм.

Не виключено, що деякі розробники оновлять свої додатки до виходу iOS 11, однак існує шанс, що до вересня користувачі втратять ігри на зразок The Heist, оригінальною Cut The Rope і Death Rally від Remedy.

Крім того, користувачі, які встигли завантажити знамениту Flappy Bird до видалення з App Store, втратять і її. Ця гра точно не отримає оновлення, адже розробник відмовився від її підтримки. Втім, в App Store є кілька її клонів.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що у Києві презентували мобільні додатки для відстеження дітей.

zavantazhennya.png

IOS 11 // Фото: dtf.ru
IOS 11
Фото: dtf.ru

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+