Слухати

Донецька фільтрувальна станція сьогодні не запрацює / Новини на Громадському радіо

Донецька фільтрувальна станція сьогодні не запрацює

06 червня 2017 - 16:41
У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій розповіли про плани з відновлення водопостачання

Донецька фільтрувальна станція зможе відновити свою роботу не раніше завтрашнього дня. Про це повідомляється в офіціальному Twitter Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Зокрема, роботи з підключення Донецької фільтрувальної станції до електроенергії заплановані на сьоме червня, лінія електропередач працює.

Раніше і Міністерстві розповіли, що  рeмонтні роботи на ЛEП вже завершені, напруга подана на лінію Макіївка-АКХЗ2 о 14:56

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, внаслідок обстрілу Донецької фільтрувальної станції, довелось брати воду з резерву. Росія пообіцяла гарантувати тишу на час ремонтних робіт з відновлення водопостачання. Ремонтну бригада у супроводі мінерів, представників ОБСЄ та СЦКК, виїхала на місце поломки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+