Слухати

Ford запатентував сидіння, що вміє ходити

06 червня 2017 - 22:00
Крісло дозволить водієві дістатися із автомобіля до необхідного місця не встаючи
Ford запатентував сидіння, що вміє ходити  / Новини на Громадському радіо

Відомство по патентам і товарним знакам США (USPTO) зареєструвало патент американської компанії Ford на автомобільне крісло, яке може самостійно пересуватися. Про це повідомило видання Нyser.

Функцією «комфортного доступу» планується оснащувати автомобілі класу люкс.  Для того аби крісло мало змогу вийти з машини кермо і крісло будуть максимально віддалятися один від одного.

Виходячи з патентної заявки, Ford вирішили обладнати автомобільне сидіння чотирма розкладними ногами, кожна з яких складається з двох частин. Між собою вони скріплені шарнірними суглобами. За задумом Ford, таким чином крісло зможе самостійно виходити з машини і доставляти людину у необіхідне місце. Можливо, для переміщення сидіння на вулицю автомобіль обладнають спеціальним висувним механізмом.

4ce1a1ec0600526b75e71 556a1e3af3e_ce_1280x682x0x56_cropped_800x427.jpg

Автомобільне крісло // Фото: hyser.com.ua
Автомобільне крісло
Фото: hyser.com.ua

Повернеться сидіння після цього назад в автомобіль або чекатиме господаря біля дверей будинку, наразі Ford не пояснює. Зате зазначає, що під час руху на автомобілі крісло нічим не відрізняєтиметься від звичайного. Аналогічна конструкція запропонована і для підлоги багажного відсіку.

56fea7 970 440e0dca09f9032f9e59fc7.jpg

Автомобільне крісло // Фото: hyser.com.ua
Автомобільне крісло
Фото: hyser.com.ua
Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що у Верховній раді взялися за вирішення проблеми нерозмитнених автівок

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+