Слухати

Мирослава Гонгадзе виділила українські відповідальні медіа, в тому числі, «Громадське радіо» / Новини на Громадському радіо

Мирослава Гонгадзе виділила українські відповідальні медіа, в тому числі, «Громадське радіо»

06 червня 2017 - 16:47
Мирослава Гонгадзе, відмітила роботу Громадського радіо як такого, що сповідує принципи відповідальної журналістики

gongadze.png

Мирослава Гонгадзе //
Мирослава Гонгадзе

Беручи участь в опитуванні «Детектор Медіа» до Дня журналіста, Мирослава Гонгадзе, ведуча, головна редакторка і керівниця Української служби «Голосу Америки», зазначила: 

«Якщо говорити лише про дві проблеми, то одна – базова – те, що медіа не стали бізнесом. У результаті їх утримують и використовують у своїх політичних чи бізнес-інтересах власники. У результаті й медійники не дбають про авторитет чи стандарти, а ганяються за рейтингами.

Інша – слабка професійність журналістів. Факти й оцінки змішані в одну медійну кашу, і глядачу важко розібратись у сіті процесів. Проблеми заговорюють, а не намагаються розібратись у їх суті .

З позитивних тенденцій, я б назвала появу таких медійних стартапів, як The Ukrainian чи «Громадське радіо», які сповідують принципи відповідальної журналістики.  Друге – напевно, таки початок перетворення Першого національного на суспільного мовника», -  сказала вона.

Крім Мирослави Гонгадзе, роботу Громадського радіо прокоментувала також Марія Томак, координаторка Медійної ініціативи за права людини, назвала позитивним трендом роботи Громадського радіо:

«Позитивний тренд – це те, що такі медіа як «Громадське радіо» та «Громадське ТБ», які демонструють підвищену увагу до теми прав людини, все ж таки виживають і мають можливість мовити». 

«Звісно, в них не така величезна аудиторія, як у загальнонаціональних каналів чи розважальних радіо, але важливим є сам факт їхнього існування, мовлення і того, що вони привчають до певних тем свою аудиторію (особливо якщо виходять з інтернету на якісь ефірні частоти)», — додала вона.  

Повний текст статті на сайті Детектор Медіа. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+