Слухати

На Донецькій фільтрувальній станції залишилась тисяча кубометрів води, на ремонт вже виїхали спеціалісти

06 червня 2017 - 09:35
Ремонтну бригада супроводжують мінери, представники ОБСЄ та СЦКК

Станом на 7.00 6 червня електропостачання Донецької фільтрувальної станції відсутнє. Залишок в резервуарі складає близько 1 тис м3. Вирішується питання щодо проведення ремонтно-відновлювальних робіт за умов безпеки працівників. Про це  йдется у повідомленні ДСНС.

Як повідомив голова Донецкої ОДА  Павло Жебрівский у Facebook  станом на 9 00  ремонтна бригада в супроводі мінерів, представників ОБСЄ та СЦКК вийшла на ремонтні роботи ЛЕП в районі Донецької фільтрувальної станції біля Авдіївки. 

 

 

Є надія на відновлення електро- та водопостачання.

Як ми писали, раньше Росія пообіцяла гарантувати тишу на час ремонтних робіт з відновлення водопостачання.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що в результаті обстрілу Донецька фільтрувальна станція почала використовувати воду із резерву, було відомо, що води для мешканців Авдіївки резервуарі вистачить лише на сьогоднішній вечір і ранок вівторка. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+