Слухати

Нацрада з питань телебачення і телерадіомовлення привітала Громадске радіо з Днем журналіста

06 червня 2017 - 15:52 53
За значний особистий внесок у розвиток телерадіопростору та з нагоди Дня журналіста відмітили роботу Директора ПГО ТРК "Громадське радіо" Олександра Бузюка

Сьогодні Громадське радіо та наші колеги відзначають професійне свято журналістів, кореспондентів та репортерів – День журналіста України.

Свято існує з 25 травня 1994 року. Дата обрана не випадково, саме у цей день в Брюсселі Національна спілка журналістів України переважною більшістю голосів була прийнята до Міжнародної федерації журналістів — найбільшої в світі організації професійних працівників ЗМІ.

З нагоди професійного свята — Дня журналіста та за значний особистий внесок у розвиток телерадіопростору, Національна рада з питань телебачення і телерадіомовлення привітала Директора ПГО ТРК «Громадське радіо» Олександра Бузюка

unnamed.jpg

Грамота Громадському радіо // Громадське радіо
Грамота Громадському радіо
Громадське радіо

«Колись громада села чи міста збиралася на толоку, щоб разом збудувати міст, яким би користувалися всі люди без винятку. Так і журналісти „Громадського радіо“ зголосилися впровадити цей проект, аби громада могла отримувати неупереджену та збалансовану інформацію — про те, що відбувається в Україні та поза її межами. Більш того — щоб у нашому суспільстві був майданчик, на якому всі, хто хоче говорити, могли би говорити. А ті, хто хоче чути й знати думки інших, дійсно мали це право», - говорить Олександр Бузюк. 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+