Слухати

Над США влітку розповзеться гігантська озонова діра / Новини на Громадському радіо

Над США влітку розповзеться гігантська озонова діра

06 червня 2017 - 12:18
Вчені попереждують про можливий зріст захворювання раком шкири

Група американських вчених попередила про ймовірну появу над США гігантської озонової діри, про що зазначено на сайті Гарвардського університету. Повний текст дослідження було оприлюднено у виданні Proceedings of the National Academy of Sciences.

Як горовриться в тексті дослідження, озоновий шар над центральною частиною США найбільш вразливий в літню пору. При цьому головною причиною руйнування озону вчені називають підвищену концентрацію дихлорида хлору.

Витончення або відсутність озонового шару означає відсутність захисту від ультрафіолетового випромінювання, що, в свою чергу, є однією з головних причин раку шкіри. При цьому зменшення відсотка озону принаймні на один відсоток, означає збільшення випадків захворювання на три відсотки.

Також серед загроз для захисного озонового шару вчені називають виверження вулканів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+