Слухати

Правозахисники: Мін’юст чинить тиск на працівників регіональних центрів БПД  / Новини на Громадському радіо

Правозахисники: Мін’юст чинить тиск на працівників регіональних центрів БПД

06 червня 2017 - 15:17
Про це Громадському радіо повідомили співробітники координаційного центру БПД та регіональних центрів

Співробітниця координаційного центру БПД Надія Кизицька заявила, що на цих вихідних з боку Міністерства юстиції здійснювався тиск по відношенню до її колег з регіональних центрів.

«Зокрема їх в обов’язковому порядку обдзвонювали, надсилали факсограми, запрошували взяти участь у відкритій відео-конференції з міністром юстиції. Повноважень для цього, згідно з положеннями про Координаційний центр та наші центри з надання безоплатної правової допомоги, немає. Відповідно, ми зрозуміли, що на нас чиниться тиск з тим, щоб ми прийняли ті результати конкурсу, які запропонує Міністерство юстиції», — в ефірі Громадського радіо заявила Надія Кизицька.

Заступниця директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська заявила про те, що в Житомирському регіональному центрі БПД працівники юстиції просили надати повний список працівників і номери особистих телефонів.

Співробітники координаційного центру БПД та регіональних центрів пов’язують цей тиск з ситуацією довкола виборів директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

Нагадаємо, що сьогодні розпочався страйк працівників системи безоплатної правової допомоги. Про свій протест проти ситуації з виборами директора Координаційного центру з надання правової допомоги співробітники заявляли ще кілька днів назад. За словами правозахисників, це безстрокова мирна акція протесту за гідність і людські права. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+