Слухати

«Приватбанк» попередив про проблеми в роботі електронного банкінгу та банкоматів

06 червня 2017 - 12:49
В установі запевняют, що збої будут короткочастними
«Приватбанк» попередив про проблеми в роботі електронного банкінгу  та банкоматів / Новини на Громадському радіо

Націоналізований «ПриватБанк» попередив клієнтів про можливі збої в роботі мережі банкоматів, терміналів і електронного банкінгу у вівторок, 6 червня, в зв’язку з проведенням поточних регламентних робіт.

Як повідомила прес-служба банку, можливі технічні збої будуть в найкоротший час ліквідовані ІТ-службою банку. Банк вибачився клієнтам за можливі короткочасні незручності.

Раніше користувачи послуг банку поскаржися в соцмережах на зависання  системи «Приват24». та неможливість відправити так получити гроши.

Кабінет міністрів 18 грудня 2016 року прийняв рішення націоналізувати найбільший банк України «ПриватБанк» (м Дніпро), керуючись рекомендаціями Ради національної безпеки і оборони. Для докапіталізації «ПриватБанку» уряд випустив облігації внутрішньої держпозики на 117 мільярдів гривень, при цьому папери на 25,8 мільярда гривень Нацбанк викупив в кінці грудня, ще на 1,4 мільярда гривень — в січні поточного року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+