Слухати

Рішення Лівії про припинення дипвідносин з Катаром є нелегітимним   / Новини на Громадському радіо

Рішення Лівії про припинення дипвідносин з Катаром є нелегітимним

06 червня 2017 - 09:37
Дипвідносини з Катаром припинили 7 країн: у Лівії це рішення прийняв невизнаний уряд

Про це в ефірі Громадського радіо заявив політолог-міжнародник та сходознавець Ілія Куса. За його словами, йдеться про сім країн, а не про вісім.  «У Лівії 4 уряди. Це рішення прийняв так званий Парламент представників, який зараз знаходиться у місті Тобрук. Він не визнаний ніким», — пояснив політолог.

У Лівії 2 основних уряди – у місті Тобрук і в місті Триполі. У Триполі знаходиться міжнародно визнаний уряд, так званий Уряд національної єдності. У Тобруку уряд невизнаний, але фактично він має більше влади.

«Тому ми не рахуємо Лівію, адже з юридичного погляду це не має жодної сили», — підсумував Ілія Куса.

Нагадаємо, що в понеділок, 5 червня Об’єднані Арабські Емірати, Бахрейн, Єгипет та Саудівська Аравія оголосили про розрив дипломатичних відносин з Катаром.

Вони заявили про закриття в Катарі своїх дипломатичних місій і виведення дипперсоналу та припинення морського і авіасполучення між ними і Катаром.

Пізніше про припинення дипломатичних відносин з Катаром заявили Ємен, Мальдівські острови, острівна держава Маврикій, а також влада східної частині Лівії.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+