Слухати

Ластівчине гніздо // Фото: c-inform.info

Росія почала бурити скелю під Ластівчиним гніздом (ВІДЕО)

06 червня 2017 - 14:56
Після цього «влада Криму» візьметься і за замок. З кінця травня ведеться реконструкція унікальної пам’ятки архітектури початку ХХ століття

У Криму почалися роботи по бурінню скелі, на якій знаходиться комплекс «Ластівчине гніздо». Про це повідомляє «Кримінформ». За словами директора «Ластівчиного гнізда» Олександра Левіна, ці роботи мають зміцнити скелю на випадок землетрусів.

«Скала — це основа. Саме тому слід спочатку зміцнити її. Наразі проходять безпрецедентні дослідження скелі, після чого буде реконструюєватися  сам замок », — зазначив він. 

Наразі повністю закритий прохід на балкони і другий поверх замку. Фахівці заявили, що існує можливість непередбачуваних підземних поштовхів. Саме заборона на відвідування балконів і другого поверху має допомогти співробітникам швидко евакуюватися.

 

 

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», екс-міністр оборони України продовжує забудовувати Фіолент. (ФОТО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+