Слухати

Чому лайнер «Генерал Ватутін» прямує в Росію? Коментар компанії-судновласника  / Новини на Громадському радіо

Чому лайнер «Генерал Ватутін» прямує в Росію? Коментар компанії-судновласника

06 червня 2017 - 14:40
Лайнер «Генерал Ватутін» прямує в Росію, оскільки компанія-судновласник продала його

Про це Українській правді повідомили джерела, знайомі з ситуацією. За інформацією джерела, судно в Ізмаілі було оформлене для виходу за кордон. Після цього корабель попрямував до Молдови в порт Джурджулешти.

Там компанія судновласник «Червона рута» продала судно. З Молдови судно вже під прапором Белізу прямує до Росії в порт Ростова-на-Дону, — повідомляє УП

Державна прикордонна служба вважає законною зміну курсу теплохода «Генерал Ватутін» у Ростов-на-Дону замість Одеси.

Начальник сектору з питань взаємодії зі ЗМІ Південного регіонального управління Державної прикордонної служби Андрій Белобородченко повідомив Українським Новинам, що  все зроблено в рамках законодавства.

Раніше повідомлялося, що український круїзний лайнер типу річка-море «Генерал Ватутін» з невідомих причин відмовився від заходу до Одеси і взяв курс на Ростов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+