Слухати

У Донецьку зник журналіст, який писав для українських ЗМІ

06 червня 2017 - 19:59
Рідні не можуть вийти з ним на зв’язок
У Донецьку зник журналіст, який писав для українських ЗМІ / Новини на Громадському радіо

У Донецьку зник журналіст і письменник Станіслав Васін. Швидше за все, його схопили бойовики. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив колишній народний депутат України Єгор Фірсов.

Фірсов зазначив, що аккаунт Васіна у Facebook досі активним, втім, швидше за все, з нього пише стороння людина.

«Родичі не можуть його знайти, зв’язку з ним немає. У квартирі Стаса сліди злому і обшуку», — сказано у повідомленні. 
Фірсов також зазначає, що протягом останнього часу Станіслав перебував на непідконтрольній території, адже хотів писати про все, що там відбувається. 

Зазначимо, останній пост на сторінці Васіна було опубліковано близько 17 години 6 червня. Це його матеріал, який вийшов на сайті «Радіо свобода» другого червня.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», що у 2016 році при виконанні обов’язків у світі загинули 93 журналісти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+