Слухати

У Верховній раді взялися за вирішення проблеми нерозмитнених автівок

06 червня 2017 - 20:18
Профільний комітет почав готувати відповідний законопроект до першого читання
У Верховній раді взялися за вирішення проблеми нерозмитнених автівок / Новини на Громадському радіо

Профільний комітет Верховної Ради працює над законопроектом, який має вирішити проблему нерозмитнених авто. Про це повідомила голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає «Інтерфакс. Україна».

Наразі законопроект готується до першого читання. Він відповідає європейським вимогам і міжнародним угодам України. 

«Дуже багато людей вважають, що достатньо було б прийняти норму про зниження акцизу для вживаних автомобілів, але не старше 2010 року. Зараз є такі пропозиції від народних депутатів. І саме винесення законопроекту 4932 стало тією точкою, коли ми почали обговорювати вже на серйозному рівні проблему і знаходити взаєморозуміння. Від громадських активістів надійшли пропозиції до законопроекту і вони будуть розглядатися», — сказала вона.
Южаніна підкреслила, що в указі президента України. який пов’язаний з пвведенням в дію безвізового режиму, також є два пункти, що торкнуть теми розмитненя автівок.

«Це вжиття заходів для невідкладного врегулювання ситуації, що склалася в результаті митних норм при ввезенні автомобілів і напрацювання таких змін, які відповідатимуть європейським вимогам і міжнародним угодам України. І це вже завдання уряду — вирішити проблему нерозмитнених автомобілів комплексно «, — сказала вона.
Проект закону №4932 — «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України» авторства керівника фракції «Народний фронт» Максима Бурбака пропонує обкласти нерозмитнені автомобілі збором в розмірі 2 євро в день.

Раніше на «Громадському радіо» ми говорили про те, що змінить законопроект 5567, який лобіюють власники ввезених з-за кордону авто? 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+