Слухати

Український круїзний лайнер з невідомих причин змінив курс і відправився в Росію (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Український круїзний лайнер з невідомих причин змінив курс і відправився в Росію (ФОТО)

06 червня 2017 - 13:08
Український круїзний лайнер типу річка-море «Генерал Ватутін» з невідомих причин відмовився від заходу до Одеси і взяв курс на Ростов, про це повідомляє «Думская»

1 червня лайнер вийшов з Києва у круїз. Але не заходячи в черговий пункт круїзу — порт Одеси, — він рушив з Херсона прямо в Ізмаїл, після чого здійснив перехід у Вилковому. Вчора, о 5 годині ранку, він вийшов з Вилкового і несподівано взяв курс на Крим. Ніч він провів біля південного берега окупованого півострова, а сьогодні вранці відновив рух.

Згідно з картою відстежування судів Marine Traffic, «Генерал Ватутін» рухається в бік Росії. Наразі лайнер знаходиться в районі Керченського півострова. Пунктом призначення значиться російський Ростов-на-Дону.

299 619.png

Судно «Генерал Ватутін» рухається в бік Росії // Marine Traffic
Судно «Генерал Ватутін» рухається в бік Росії
Marine Traffic

299 620.png

Celyj «Генерал Ватутін» рухається в бік Росії // Marine Traffic
Celyj «Генерал Ватутін» рухається в бік Росії
Marine Traffic

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+