Слухати

Український мультфільм побореться за анімаційний «Оскар» у Франції (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Український мультфільм побореться за анімаційний "Оскар" у Франції (ВІДЕО)

06 червня 2017 - 08:48
"Мама поспішає додому" відібрали з понад 300 проектів по всьому світу

 

 Український мультсеріал «Мама поспішає додому» візьме участь в міжнародному фестивалі, який відбудеться у Франції, він буде виборювати престижну премію Mifa Pitches. Про це пише видання МедіаБізнес.

«Мама поспішає додому» відібрали з понад 300 проектів по всьому світу. Фестіваль пройде з  12 по 17 червня в Ансі (Франція). Участь у пітчингу Mifa – це визнання великого потенціалу мультфільму, оригінальності його ідеї та високого художнього рівня.

«Мама поспішає додому» - це унікальний проект, спочатку з’явився в форматі дитячої книги і додатки. У найкоротші терміни «Мама» завоювала любов користувачів. а згордом книга стала мультфільмом.

Міжнародний фестиваль в Ансі існує понад півстоліття. За цей час він став культовою подією у світі анімації. Володіння ґран-прі фестивалю, «Кришталем Ансі», за значущістю прирівнюється до отримання «Оскара».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+