Слухати

В Широкино під Маріуполем обікрали пульт управління камерою місії ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

В Широкино під Маріуполем обікрали пульт управління камерою місії ОБСЄ

06 червня 2017 - 10:26
Місія спостерігачів фиксує збільшення кількості порушень режиму припинення вогню

Спеціальна моніторингова місії ОБСЄ в Україні підготувала звіт щодо ситуації на Донбасі протягом 2-4 червня.

У Донецькій та Луганській областях СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню за період із вечора 2 до вечора 3 червня, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом. Із вечора 3 до вечора 4 червня Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню в Донецькій області і збільшення кількості таких порушень в Луганській області, якщо порівнювати з попередньою добою.

Також безпілотний літальний міні-апарат СММ зафіксував протитанкові міни поблизу Первомайська на ділянці розведення в районі Золотого, а також ознаки додаткового укріплення урядових позицій у межах ділянки розведення в районі Станиці Луганської. 

Таке повідомляется, що невідомі вкрали дизельне паливо з пункту, де розташованій головний пульт управління камерою Спеціальної моніторінгової місії ОБСЄ

«3 червня в с. Широкино (20 км на Схід від Маріуполя), на місці, де встановлен камера СММ, наблюдатели помітілі, что двері в приміщення, де розташованій головний пульт управління камерою, булу Відкрита, а паливний шланг БУВ від’єднаній від бака з дизельним паливом для генераторів. За підрахункамі командіровку Місії, в Баку не вістачало 20 літрів дизпаливо «, — йдется в повідомленні.

Як ми повідомляли, в зоні АТО почалось загострення, кількість обстрелів зростає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+