Слухати

Вантажівки з гуманітарною допомогою посольства Швейцарії перетнули лінію розмежування на Донбасі

06 червня 2017 - 09:56
Усього у автопоїзді 30 вантажних автомобілів
Вантажівки з гуманітарною допомогою посольства Швейцарії перетнули лінію розмежування на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Посольство Швейцарії в Україні направило на непідконтрольні Києву територію Донецької області 600 тонн гуманітарного вантажу, повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Через контрольний пункт «Новотроїцьке» на неконтрольовану територію пішли 30 вантажних автомобілів від посольства Швейцарії в Україні», — повідомила прес-служба Держприкордонслужби України.

За інформацією українських прикордонників, транспортні засоби доставили жителям Донецької області гуманітарний вантаж загальною вагою близько 600 тонн.

Крім того, в прес-службі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України повідомили, що гуманітарну допомогу будуть доставляти на тимчасово непідконтрольні території з 2 по 8 червня. Всього за допомогою 80 вантажівкою буде відправлено 1650 тонн хімічних реагентів для очищення води, медичне та лабораторне обладнання. Загальна вартість гуманітарного вантажу становить один мільйон 300 тисяч доларів.

Коагулянт для фільтрувальних станцій буде  доставлено в міста: Донецьк, Маріуполь, Покровск.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+