Слухати

Верховна Рада відклала голосування за омбудсмена на невизначений термін

06 червня 2017 - 09:58 83
Верховна Рада відклала розгляд призначення Уповноваженого Парламенту з прав людини до завершення спеціальної перевірки щодо кандидатів

Верховна Рада у вівторок, 6 червня, не розглядатиме питання щодо призначення Уповноваженого ВР з прав людини. Про це під час засідання Погоджувальної ради повідомив голова Парламенту Андрій Парубій, передають «Українські національні новини».

Парубій пояснив, що під час проходження спецперевірки «НАЗК звернулося з проханням дати більше часу для проведення перевірки усіх кандидатів».

«Кандидати на Уповноваженого не мають остаточного проходження спецперевірки, не мають результатів висновків НАЗК і ми, згідно з законом, не можемо розпочати конкурс і змушені дочекатись остаточного рішення», — зазначив він.

При цьому Парубій не повідомив, коли завершиться спецперевірка.

Нагадаємо, обрання омбудсмена було заплановано на 6 червня. Раніше Комітет з прав людини затвердив три кандидатури на посаду. Це – депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Алєксєєв, депутат від «Народного фронту» Людмила Денісова та адвокат Андрій Мамалига. 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+