Слухати

Кримському політв'язню Ахтему Чийгозу відмовили в побаченні з тяжко хворою матір'ю

07 червня 2017 - 13:31 360
Також суд виришив не розглядати тему пом'якшення запобіжного заходу

 

 

Сьогодні, 7 червня, суд у справі щодо Ахтема Чийгоза відмовив захисту в задоволенні двох клопотань. Про це у відеозверненні розповів адвокат Микола Полозов, повідомляє Крим-SOS

Адвокат заявив, що недавно стало відомо про невиліковну хворобу матері Ахтема Чийгоза, чиї медичні показники вкрай невтішні, в зв’язку з цим захист звернувся до суду з проханням надати Чийгозу можливість побачитися з матір’ю.

«На даний момент вона не може пересуватися і не може приїхати до нього в слідчий ізолятор, щоб зустрітися. Суд порахував, що такої можливості надати йому не може», — розповів адвокат.

Захист також заявив клопотання про зміну запобіжного заходу Ахтему Чийгозу на домашній арешт, оскільки закон передбачає можливість зміни запобіжного заходу, в разі, якщо нові обставини не досліджувалися судами попередніх інстанцій. «У цьому клопотанні суд також відмовив», — повідомив Микола Полозов.

Адвокат додав, що про гуманність суду не може йти й мови, оскільки суд, фактично позбавляє можливості Ахтему Чийгоз побачити свою матір до моменту, «коли може статися непоправне».

Захист буде заявляти відвід суду. 

Нагадаємо, Ахтема Чийгоза звинувачують в організації масових заворушень в Сімферополі 26-го лютого 2014 року. Как  ми сообщали, міжнародна група з декількох організацій Молдови, Польщі, Росії та України провела розслідування про події 26 лютого 2014 року.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+