Слухати

Австрія виділить мільйон євро на розмінування Донбасу

07 червня 2017 - 16:01
Про це повідомив міністр австрійського уряду
Австрія виділить мільйон євро на розмінування Донбасу  / Новини на Громадському радіо

Уряд Австрії виділить мільйон євро на проекти з розмінування територій Донбасу, повідомив на своїй сторінці у Twitter міністр закордонних справ, голова ОБСЄ Себастьян Курц. 

Половину суми надасть Фонд зовнішньої небезпеки стихійних лих та Агентство розвитку Австрії. Курц зазначив, що він  задоволений сьогоднішнім рішенням Ради міністрів надати мільйон євро Міжнародному комітету Червоного Хреста на розмінування сходу України. 
Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Донбас повністю розмінують не раніше ніж за 10 років.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+