Слухати

Держгеокадастр буде передавати землю в оренду тільки через аукціони / Новини на Громадському радіо

Держгеокадастр буде передавати землю в оренду тільки через аукціони

07 червня 2017 - 12:21
Відповідне рішення сьогодні прийняв Кабмін

Кабінет міністрів України прийняв постанову, що зобов’язує Держгеокадастр передавати українські сільськогосподарські землі в оренду виключно через аукціони. Це, на думку членів Кабміну,  дозволить удосконалити механізм управління земельними ресурсами в Україні.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на слова першого заступника міністра аграрної політики і продовольства Максима Мартинюка, цією постановою встановлюється, що оренда ділянок буде короткостроковою — на термін не більше 7 років, а стартова вартість земель буде встановлена ​​на рівні не нижче 8% від їх нормативно-грошової оцінки.

Нагадаємо, що сьогодні у Кабінеті Міністрів України відбулося засідання робочої групи з питань розробки земельної реформи, створеної наприкінці травня. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+