Слухати

Електропостачання Донецькоі фільтрувальноі станціі відновлeно

07 червня 2017 - 10:32
Про це повідомили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб
Електропостачання Донецькоі фільтрувальноі станціі відновлeно / Новини на Громадському радіо

Електропостачання Донецької фільтрувальної станції  поблизу Авдіївки відновлено.

Про це вдень 7 червня  повідомили у twitter Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомляло «Громадське радіо», станом на 9 годину 6 червня ситуація у Авдіївці  була наступна: на місці працюють сапери. Вони оглядають територію. Ремонтні бригади стануть до роботи щойно розмінують цю територію. Роботи відбуваються під наглядом ОБСЄ та СЦКК

До того на Донецькій фільтрувальній станції залишилась тисяча кубометрів води.

Як ми писали, раньше Росія пообіцяла гарантувати тишу на час ремонтних робіт з відновлення водопостачання.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що в результаті обстрілу Донецька фільтрувальна станція почала використовувати воду із резерву, було відомо, що води для мешканців Авдіївки резервуарі вистачить лише на сьогоднішній вечір і ранок вівторка. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+