Слухати

Ірпінь: поліцейські проводять обшук у міськраді (ВІДЕО, ФОТО)

07 червня 2017 - 11:49
Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду. Міський голова Ірпеня звернувся до Міністра внутрішніх справ із заявою про вчинення ними злочину
Ірпінь: поліцейські проводять обшук у міськраді (ВІДЕО, ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк

Як повідомляє «Українська правда. Київ», у прокуратурі підтвердили, що обшуки були заплановані, але деталі поки не розголошують.

Депутат Ірпінської ради Богдан Мельничук розповів, що другий поверх будівлі перекритий, туди нікого не допускають. «Там розташована приймальня міського голови, кабінети його заступників, відділ кадрів, економічний відділ. Двері зачинені, їх охороняють люди в формі. На третій поверх мене пропустили. Там кабінет секретаря міськради, управління житлово-комунального господарства, фінвідділ. На третьому поверсі також проходять обшуки. Швидше за все, проводять виїмку документів», – сказав він. 

«Разом з поліцейськими на обшук завітали «журналісти» місцевого, створеного майже місяць тому, телеканалу «Погляд»», — зазначив міський голова Ірпеня  Володимир Карплюк. За його словами, телеканал «Погляд» належить власнику інтернет-провайдера «Best» Олексію Зіневичу.

Очільник міста називає обшуки замовними. Він звинувачує власника інтернет-провайдера «Best» Олексія Зіневича, який нібито пропонував поліції 100 тисяч доларів за «маски-шоу» у міськраді. «Це сталося після того, як Ірпінська міська рада впорядкувала своїм рішення правила гри учасників ринку інтернет-послуг, у результаті чого до бюджету Ірпеня компанії «Best» доведеться платити не 2000 гривень, а набагато більше», - додав Карплюк. 

Натомість Олексій Зінкевич спростовує всі звинувачення.

«Щодо останнього звинувачення у тому, що я нібито давав правоохоронцям якісь хабарі, підкуповував депутатів тощо, мої юристи вже готують позов до суду. І ще додам, жадібність – великий гріх, совість треба мати, а не виправдання в фейсбуці писати», — пише «Українська правда. Київ». 

Як повідомляє міський голова Ірпеня, працівники поліції повідомили, що вони думають, що Ірпінська міська влада ремонтувала дороги в місті та укладала асфальт з можливою вигодою для себе. «Ми обов’язково оприлюднимо закупівельні ціни на ремонт доріг та підготуємо порівняльний аналіз з десятками інших міст України», — запевнив чиновник. 

Також він звернувся до Міністра внутрішніх справ України із публічною заявою про вчинення злочину працівниками поліції. «Вони не допустили адвокатів та жодного журналіста, окрім «Погляду», обшук проводився особами, прізвища яких не зазначені в ухвалі, під час обшуку були зацікавлені поняті, ряд осіб покинув місце обшуку до його закінчення», - пояснив Карплюк.

19 059 088_790 258 174 486 245_2 702 205 425 522 387 054_n.jpg

Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду // Володимир Карплюк
Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду
Володимир Карплюк

18 893 136_790 258 177 819 578_5 643 636 254 519 133 805_n.jpg

Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду // Володимир Карплюк
Сьогодні до Ірпеня завітали працівники Обухівської поліції на підставі ухвал Обухівського суду
Володимир Карплюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+