Слухати

КМДА: заборона продажу алкоголю у нічний час залишається чинною  / Новини на Громадському радіо

КМДА: заборона продажу алкоголю у нічний час залишається чинною

07 червня 2017 - 10:05
КМДА не збирається виконувати рішення суду щодо незаконності заборони продажу алкоголю з 23.00 до 10.00, про це повідомив депутат Київради

За словами депутата Київради Владислава Михайленка, який ініціював рішення про обмеження продажу алкоголю в нічний час, це рішення ніхто не скасовував. «Рішення продовжує діяти. І воно буде діяти, доки його ніхто не скасує», — сказав він.

«На сайті Київського обласного територіального відділення АМКУ з’явилося повідомлення про те, що «сьогодні набрало законної сили рішення Господарського суду м. Києва, яким суд зобов’язав Київську міську раду виконати рішення адміністративної колегії Київського обласного територіального відділення АМКУ, шляхом скасування рішення».

Суд зобов’язав скасувати… Це означає, що ніякий суд нічого не скасовував. Він зобов’язав Київраду скасувати своє рішення. Потім – суд зобов’язав виконати рішення колегії Антимонопольного комітету. Це інший абсурд. Тому що Київрада є представницьким органом киян», – пояснив Михайленко.

За його словами, соціологічні опитування, які проводилися в період з прийняття рішення Київрадою (рішення було прийнято 22 вересня, а набуло чинності 12 жовтня минулого року), показали, що 77% киян позитивно ставляться до цього рішення.

«Коли ми говоримо про зловживання спиртним або хуліганське поводження, ми не можемо казати, що це справа кожного. Заборона діє тільки в магазинах. Є бари, кафе, ресторани, нічні клуби, де можна вживати алкоголь цілодобово. Але можливість вживання алкоголю в міському просторі цілодобово не є нормою.  – вважає Владислав Михайленко. 

Нагадаємо, вчора, 6 червня, Київське обласне територіальне відділення АМКУ  повідомило про те, що набрало законної сили рішення Господарського суду м. Києва, яким суд зобов’язав Київську міську раду виконати рішення адміністративної колегії Київського обласного територіального відділення АМКУ. Рішення міськради було визнано таким, що порушує умови конкуренції і обмежує самостійність підприємств.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+