Слухати

Кожен п'ятий абітурієнт в Україні не пішов на ЗНО з російської мови

07 червня 2017 - 14:51
Всього на тестування прийшло понад дві з половиною тисячі людей
Кожен п’ятий абітурієнт в Україні не пішов на ЗНО з російської мови / Новини на Громадському радіо

У тестуванні з російської мови цього року взяли 2 656 осіб. Це 79 % від загальної кількості зареєстрованих. Таку інформацію надали в українському центрі оцінювання якості освіти. Їм ці данні передали із регіональних центрів оцінювання якості освіти. 

Також у центрі зазначили, що у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування були задіяні 627 осіб. За дотриманням процедури ЗНО спостерігали 6 громадських спостерігачів.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», в Україні завтра набирає чинності закон про вступ кримчан у виші без ЗНО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+